A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/chemvet/public_html/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675

Kimya Sektörü Hayat Boyu Öğrenme Yazılımı | CHEM-VET

Duyurular

Projemiz Sona Erdi...

Eylül 07, 2015

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı çatısı altında İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Program Otoritesi tarafından yürütülen ve Türkiye Cumhuriyeti ile Avrupa Birliği tarafından ortak finanse edilen Türkiye’de Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Artırılması (IQVET) Hibe Programı kapsamında hayata geçirilen, Milli Eğitim Bakanlığının da ana faydalanıcı olduğu “Kimya Sektöründe Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Artırılması Projesi (Chem-Vet) Projemiz 31 Ağustos 2015 tarihinde Altunizade Mercure Otel'de yapılan toplantıyla sona erdi.

Proje ile daha önce yürürlüğe girmiş olan 13 Meslek için Ulusal Meslek Standartlarına dayalı “Öğretim Programı” ve “Öğrenme Modülleri”, yine bu meselekler başta olmak üzere tüm meslekler için kullanılabilecek "E-öğrenme yazılımı" altyapısı ve "multimedya destekli e-öğrenme materyali" hazırlandı.

Projede Kadırga Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ortak olarak yer alırken, Kompozit Sanayicileri Derneği, DYO Boya Fabrikaları A.Ş. ile Pharmavision iştirakçi olarak katkı sağlamışlardır.