A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/chemvet/public_html/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675

Kimya Sektörü Hayat Boyu Öğrenme Yazılımı | CHEM-VET

Duyurular

Proje Açılış Toplantısı Yapıldı

Mart 17, 2015

 “Kimya Sektöründe Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Artırılması Projemizin (CHEM-VET)” Açılış Toplantısı 11 Mart 2015 tarihinde Mercure Istanbul Altunizade Hotel’de gerçekleştirildi. 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı çatısı altında İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Program Otoritesi tarafından yürütülen ve Türkiye Cumhuriyeti ile Avrupa Birliği tarafından ortak finanse edilen Türkiye’de Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Artırılması (IQVET) Hibe Programı kapsamında hayata geçirilen “Kimya Sektöründe Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Artırılması Projemizin (CHEM-VET)” projesi KİPLAS tarafından yürütülüyor.

Açılış toplantısında KİPLAS Yönetim Kurulu Başkanı Refik Baydur, MEB adına Mesleki Eğitim Genel Müdürlüğünden Özlem Demir, Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu adına Dış İlişkiler ve Araştırma Uzmanı Sibel Tuğ, proje ortağı Kadırga Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adına öğretmen Baki Fırat ve proje iştirakçisi Pharmavision A.Ş. adına Genel Müdür Fatma Taman birer konuşma yaptılar.

Açılış toplantısında Chem-Vet Proje Koordinatörü Seçil Utku Şahintürk de projeyi ve projede gerçekleştirilen faaliyetleri anlatan bir sunum yaptı.